Najnowsze komentarze
160 czy 165 jak dla mnie średni wz...
akii do zdjęcia: Kicia w BOX-e:p 1
Gorzej jak troszeczkę podrosła... :)
Tez racja,ale zaskakujący jest ten...
x-petra-x do: Czy to zakazane???
Hehe, zabawna jesteś :P Ale szcze...
Na papierze wygląda podobnie - pod...
Więcej komentarzy
Moje linki

14.09.2012 04:00

Tak to się zaczęło...

:) W moim przypadku motocykle nie były moja pasją od kołyski. Zaraziłam się od znajomych jeśli można to tak nazwać. Co prawda nie interesowałam się lalkami w dzieciństwie,ale lubiłam bawić się w gotowanie, w sklep. Lubiłam konie,dinozaury,rysować itd. Typowa mała dziewczynka. W podstawówce chciałam zostać weterynarzem,w gimnazjum policjantką. W liceum myślałam o fotografii i informatyce.Pewnego razu na remizowej dyskotece poznałam kilku pierwszych zmotocyklowanych;)i tak co raz częściej przebywałam wśród motocyklistów. Stopniowo zaczęło mnie interesować wszystko co związane z motocyklami. Zaczęłam czytać czasobisma w tym temacie,książki, zbierałam kalendarze i zabawki-modele. Co prawda niektórzy stwierdzili,ze mi odbiło i kilka znajomości się zerwało przez to. Nie wiem dlaczego...czy tylko dlatego,że lubiłam motocykle czy był jakiś inny powód. Miałam to gdzieś bo każdy miał jakieś zainteresowania i wszyscy to akceptowali. Tylko mi nie było wolno. Nie skupiałam się nad tym, myślałam tylko o następnej wycieczce na moto w towarzystwie ludzi,którzy mnie rozumieli i akceptowali taką jaką jestem. Postanowiłam zdawać prawko na moto. Nie wyszło, w moim życiu się trochę działo i wyjechałam do Anglii. Znalazłam tam prace i do dziś pracuje. Zarabiam na prawko i moto...:)

Komentarze : 4
2012-09-14 17:28:24 LondonRider()

@sniadanie : zgadza się :) stara nieodżałowana Deauvillka :) mój pierwszy ciężki motocykl...bardzo wygodny i kuloodporny. Przez chwilę nawet (przed zakupem GSA) zastanawiałem się czy aby nie kupić nowej sztuki ale w końcu Bawaria wygrała :))

2012-09-14 16:41:24 sniadanie

LondonRider() ---)> Chyba pamiętam Twoją przygodę. Czy to przypadkiem Honda Deauville odgrywała w niej główną rolę? :-)

2012-09-14 16:30:15 LondonRider()

@sniadanie : zgadza się, w UK na egzamin praktyczny przyjeżdżasz własnym (pożyczonym) sprzętem - oczywiście jeśli zdajesz eksternistycznie bez robienia kursu na kategorię A. Jeśli robisz kurs to twoja szkoła może zapewnić również sprzęt na egazmin. Polecam jeden z moich wcześniejszych wpisów, w którym opisałem moje doświadczenia ze zdawaniem prawka w UK :)

2012-09-14 16:10:03 sniadanie

Jeśli lubisz konie, a zwłaszcza, jeśli jeździłaś konno, motocykl Cię po prostu, co tu dużo mówić, zachwyci. Słyszałem - nie wiem czy dobrze - że w Anglii zdaje się prawko na własnym motocyklu, więc chyba najpierw będziesz musiała sobie sprawić dwa koła (albo pożyczyć od znajomych). Trzymam kciuki!

  • Dodaj komentarz